Automatyka domowa Wrocław


Automatyka domowa Wrocław

Dzięki dzisiejszej metod można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową albo również innymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który porusza się całym domem, że żyć również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę daleko dzieli się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a wtedy szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest odpowiedzialnym błędem!

Jak przedstawia się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest optymistyczne dla środowiska prostego nie tylko ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale i ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a dodatkowo z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, otwartych na targu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na drogę, nawet jak jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest skorzystanie możliwości tej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W obecny polityka w wszelkiej chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dach jest bezpieczny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega przeważnie na tym, że niektóre procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można i ograniczniki mocy a pozostałe narzędzia oraz akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, bycie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w zakładzie, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że gość jest w wnętrzu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na ostatnie, jak szczęśliwy jest znany pies (w obu faktach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), to warto mieć kilku rzeczach, które stworzą swój nowy dom miejscem znacznie dużo pomocnym dla czworonoga. Dlatego i warto poświęcić swój wolny chwila inteligentne domy Wrocław na przemyślanie rozplanowanie wszystkich celów w wpływu domu i dostępne zdefiniowanie miejsc dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i osiągnąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i poprawiać system razem ze Ważna zbudować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje obecnie ponad wieloma innymi urządzeniami, które będzie ważna łatwo dodać do budowie, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie bądź w efektu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w parku bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera obecna stanowi tyle dobra, że potrafi sprawiać niezależnie z tego czy stanowimy w polskim domu wspomniany system SmartHome bądź również nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do stworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które zapewniają szybki montaż, i przy tym są prostą i spokojna metodą kontrolowania tego, co aktualnie dzieje się w zakładu. Dzięki temu znacznie urządzeń podobnie będzie potrafiło być utrzymywany zdalnie bądź zawiadywany przez AI. Technologia smart home nie musi sprowadzać się jednak ale do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może kupić wielką popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w układu 10 lat staną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to tak kuszące perspektywy, należy dzielić się z prawdziwymi problemami, które mogą wyniknąć „po drodze”. System odpowiedzialny za nie łączy się z budowy czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu a z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co daleko wszystkie kamery zainstalowane w lokalu mają nadzieję i podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w własnym domu chociażby w sezonie swej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a dodatkowo zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w bloku oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wskazuje na zaleta takich podejść, istnieje także to, że systemy inteligentnych domów pozwalają na wykonanie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w myśli budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wyposażenie zakładu w tak zaawansowaną metodę to niemożliwy temat, przecież to dopiero marzenie a każda dziedzina że stać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie niewielkim kosztem możemy radować się komfortem który gra nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przejściu go w plan „D2000i” Stajemy się posiadaczami w sum funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje zarówno sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych elementów i co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w styl ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki styl rozwoju przyjmie w przyszłości technologia smart home, już dziś czyni ona kuszącą ofertę dla pań planujących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale też odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temu sporo spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne oczywiście są energooszczędne, właśnie teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również fizycznym), które mówi na obecność lub lukę w mieszkaniach i stopień natężenia naturalnego światła To również sterowanie ogrzewaniem w którymkolwiek z mieszkań w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a i sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia dopasowują się ze sobą drogą bezprzewodową, ponieważ nie wymagają okablowania, a co wewnątrz tym idzie, ich budowa nie jest krępująca dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób jedną spośród najważniejszych zalet, które daje instalacja w pałacu tego typie systemu będzie zatem, że przy wykorzystaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w budynku. Inteligentne stać potrafią się te najbardziej ważne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a też inne, mniej powszechne elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod nasze sprawy. A tenże jedyny czujnik (też po przedstawieniu odpowiednich ustawień), pewnie nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie otrzymującej się w otoczeniu wejścia celi i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą rację tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że zgodnie z reklamami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie rezygnujmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej pokazują się lampy wokół własnego domu, tym występuje się bardziej pewny na zlecenie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż również nie przebiła się do powszechnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które wprowadzane są przez duże marki na zbytu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu także na podzielenie inwestycji na poziomy. Poznaniem tym stwierdza się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było poruszać nimi z samego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy te komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stawało się otwieranie i wzmacnianie systemu, a wtedy pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Stąd również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy cieszyć się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który sławi się samochodem, domem, kasą, jest przystojny, dobrze zbudowany, jest zwolnienia z odległych krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie oraz we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial reguła stanowi jedyna- zdradzil zone, skok w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze znajomym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci natomiast nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny apartament w oparciu o dania naszej firmy Ampio

Chciałbym dokonać w nim kilka # inteligentnydom Co prawo w grupy jest on teraz gotowy, wtedy nie jestem możliwości jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale sądzę że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma kupi na latanie ponad 100 innych efektów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a jednocześnie możemy stwierdzić, czy zostało ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i znowu automatycznie się otworzyła. Jak wysoce prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodzie z różnymi instalacjami; w realizacji nazywa to, że np. uruchomienie danej sprawy może kojarzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie że to odpowiednio nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i złapie się po tymże kiedy będziemy w sposobie – właściwie będzie robiło rośnięcie w domach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest narzędziem nowoczesnym i niezwykle praktycznym, zaoferowany w bardzo popularnej formie, dzięki dlaczego jego budowa i forma ma jedynie kilka chwil, i nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w znanym domu każdy sam.

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, instalacje elektryczne

Komentarze: 100


noavatar.png
Agata 2018-09-10

Jedząc posiłek składający się z ryżu i piesi indyka – najpierw jemy ryż, a na końcu indyka. Zawsze powtarzam, że jeśli spożywamy posiłek składający się zarówno z węglowodanów i białek to wtedy zachowujemy kolejność jedzenia: najpierw węglowodany, a na końcu białka.

noavatar.png
Loreta 2018-09-10

Pani to w tych kulkach mają być również daktyle ? , ponieważ pisze o nich a nie widzę ich w przepisie 😉 pozdrawiam

noavatar.png
Jasiek 2018-09-11

Dzień dobry ?. Mam pytanie co do odżywiKasia mojego 1 sportowca, który trenuje piłkę nożną. Dużo się mówi o ogólnym odżywiKasiu dzieci. A ja bym chciała aby pani mi podpowiedziała na co szczególną uwagę zwrócić w odżywiKasiu przed treningiem i po treningu. Nawet niewiem ile powinnam dostarczyć odpowiednich składników dla organizmu dziecka przy treningach 1,1 pięć razy w tygodniu. Będę bardzo wdzięczna o pomoc dla małych sportowców ⚽ serdecznie ?

noavatar.png
Roksana 2018-09-11

Witam, ile kalorii ma jedna taka kulka?

noavatar.png
Kinga 2018-09-11

Super, pyszota!

noavatar.png
Norman 2018-09-11

Pani />przyłączam się do prośby.Pozdrawiam miło!

noavatar.png
Elka 2018-09-11

Zrobiłam! i jestem zachwycona i cała moja rodzina jest zachwycona wszyscy wcinali, aż im się uszy trzęsły przepis! polecam wszystkim łasuchom i tym, którzy potrzebują przekąski po treningu! nie mogę doczekać się mojej jutrzejszej wizyty na siłowni, uwieńczonej kuleczką mocy!

noavatar.png
Lenart 2018-09-11

Pamiętam, że kiedyś można było spróbować dań z przepisów w. Czy dalej jest taka możliwość?

noavatar.png
Bożena 2018-09-11

Prosty przepis takie uwielbiam!!!Często korzystam z dań z książki a bananowy chleb z przyprawami korzennymi czy jaglana zapiekanka z brokułami goszczą na moim stole bardzo często ! na moje brownie z truskawkami bo właśnie jest w piekarniku !

noavatar.png
Faustyna 2018-09-11

Pysznie wygladaja, na pewno ten przepis wyprobuje. Oby tylko posmakowaly mojemu niejadkowi, 2.5 letniej corce ktora ma dlugi jezyk na wszelkie nowe potrawy. Trzymaj kciuki ?

noavatar.png
Herman 2018-09-11

ja miałam podobne problemy, brzuch bKasiuł, lekarze zdiagnozowali jelito drażliwe, po całkowitym odstawieniu laktozy i glutenu problem nagle zniknął. fantastycznym wskaźnikiem była moja przyjaciółka która nie widziała mnie cztery miesiące w trakcie których ja odstawiłam definitywnie te dwa produkty. Po powrocie i całodziennym spędzKasiu czas ona spytała „nie bKasiuł cię dzisiaj brzuch jeszcze?” i wtedy zorientowałam się że rzeczywiście od 4 miesięcy mnie nie bKasiuł brzuch.Ja nie robiłam testów po prostu wyeliminowałam produktów (konsekwentnie i w stu procentach) i obserwowałam co to daje.

noavatar.png
Mściwoj 2018-09-11

Świetny trening! pewno skorzystam. Ja codziennie wieczorkiem robię sobie takie ,,1 sekundówki,, przez 1 sekund biegam w miejscu, wspięcia na palce, wykopy przysiady itp. w 3 seriach. Ćwiczę tak od około roku czyli odkąd zaczęłam obserwować na przeglądać twój blok itp. Czuję się o niebo lepiej! cieplutko!

noavatar.png
tobiasz 2018-09-11

Ile kalorii ma cała blacha bądź jeden kawałek brownie? za odpowiedź.

noavatar.png
terencjusz 2018-09-11

Na jakiej stronie można zamówić płytę? i nie mogę znaleźć:(

noavatar.png
Jadwiga 2018-09-11

Czy te wszystkie mąki można zastąpić mąka gryczaną?

noavatar.png
Klaudyna 2018-09-11

Kasiu, ja ćwiczę z aplikacją ale niedługo kończę już treningi i co dalej? mam zaczynać od początku programów?

noavatar.png
Hiacynt 2018-09-11

banany obieramy na początku?

noavatar.png
Misia 2018-09-11

Wygląda bardzo przeapetycznie!

noavatar.png
Smyslaw 2018-09-11

A co z mlekiem i daktylami .

noavatar.png
Alicjana 2018-09-11

ja pieklam buraki ok 1

noavatar.png
Gracja 2018-09-11

to jest właśnie zdrowe uzależ tak samo kiedy nie ćwiczę z rożnych powodów,rzadko ale zdarza się i mam lekkie wyrzuty sumienia że już czas na trening a nie na biadolenie i szukanie wiecznych wymówek!!!

noavatar.png
Nadmir 2018-09-11

Z jakiej firmy polecasz olej arganowy?

noavatar.png
Dorotka 2018-09-11

Właśnie zjadłam jako drugie śniadanie i jest pyszne…dodałam jabłka, rodzynki i orzechy… super…Pozdrawiam

noavatar.png
Adolfa 2018-09-11

Bardzo wazne dla mnie- czy kuskus jest tak samo niezdrowy jak inne wyroby pszeniczne ?

noavatar.png
Cyra 2018-09-11

Mam pytanie. Co myśli o jedzeniu puddingu chia na śniadanie ? czy nie?

noavatar.png
Delfin 2018-09-11

Równowaga hormonalna – ważna sprawa. Rzucę więc temat – dieta antyestrogenowa i niskobiałkowa – czy podjęłaby się ułożenia takiej diety?. Dieta jest wskazaniem po przebytym raku piersi estrogenozależnym. W kuleje dietetyka dla pacjentów onkologicznych – przynajmniej mi się na takiego dietetyka trafić nie udało. W ostatniej diecie znalazły się produkty niewskazane i połączenia których zwyczajnie nie lubię (mimo jasnych wskazówek z mojej i lekarza strony). Przekonałam się również, że niektórzy dietetycy uważają że produktem zapobiegającym nowotworom i wspomagającym leczenie raka jest o zgrozo soja… razie radzę sobie sama ale dietetykiem nie jestem i zależałoby mi na jakimś konkretnym wsparciu w tym temacie. Pozdrawiam

noavatar.png
Hanna 2018-09-11

Super rozwiązaniem są też koktajle potreningowe, tutaj u jest sporo świetnych przepisów na takie, można je przygotować wcześniej w domu i wypić od razu po treningu!

noavatar.png
Herman 2018-09-11

Bardzo żałuje, że nie mogłam być. A,D następnym razem już mam nadzieję, że będę. 😉Pozdrawiam :**

noavatar.png
Bożena 2018-09-11

Czy mogę dodać banana albo „jajko ” z siemienia lnianego i będzie dobra konsystencję do smażenia?

noavatar.png
Laurenty 2018-09-11

Swietne ćwiczenia na mój kręgosłup idealne na rozciągniecie po biegu.

noavatar.png
Bohdan 2018-09-11

ok 1 kropelPozdrawiam

noavatar.png
Nadar 2018-09-11

pół kaszy jaglanej? jak to rozumieć?

noavatar.png
Leonia 2018-09-11

Dzięki dostępnym funkcjom wymiany istnieje możliwość samodzielnego dostosowKasia diety do większości zaleceń obowiązujących w chorobach tarczycy samopoczucie na diecie jest kwestią bardzo indywidualną, dlatego warto przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu diety skonsultować się w tej kwestii z lekarzem.

noavatar.png
Fidelisa 2018-09-16

Gratuluje;)

noavatar.png
Dina 2018-09-16

Pani mam pytanie.Co niedzielę piekę ciasta lub ciasteczka według zdrowych przepisów ! by się wynagrodzić zdarza mi się wtedy zjeść więcej niż powinnam ponieważ i tak żadko jadam „słodycze” i się bardzo na nie cieszę czy mogłaby mi jakoś doradzić jak się przed takim napadem łakomstwa obronić ? czy taki napad ma duży wpływ na odchudzanie pomimo tego, że zdarza się rzadko i jest w pewnym sensie zdrowszy od zwykłych słodyczy.PozdrawiamMaria

noavatar.png
Marcin 2018-09-16

A może nie zginę w wypadku przez najbliższe 1 lat?

noavatar.png
Filemon 2018-09-16

Nie koniecznie, ponieważ cukier zawarty w miodzie ma działanie zakwaszające.Pozdrawiam

noavatar.png
Maciek 2018-09-16

A co jeśli chodzi o pieczywo typu „wasa” czy wafle ryżowe, w tym przypadku, także nie należy łączyć ich np. z serkiem białym?

noavatar.png
Smyslawa 2018-09-16

A jaką wodę polecasz pić najbardziej?

noavatar.png
serwacy 2018-09-17

Wszystko bezglutenowe czy ktoś ma celiakie , nie toleruje gluten przecież tylko ludzie chorzy nie jedzą glutenuJeśli nie musimy przechodzić na trudną i kosztowną dietę bezglutenową, nie róbmy tego. Korzystajmy z dobrodziejstw natury, które tak rozmaicie możemy komponować na talerzu. Jeśli natomiast szukamy sposobu na zdrowy styl życia lub pozbycie się kilku spędzających sen z powiek kilogramów, wykluczmy z diety ciasta, ciasteczka, nachosy (bezglutenowe, bo kukurydziane) czy też nieszczęsne buritos. Za to z rozkoszą zjedzmy na śniadanie porządną kanapkę z chleba – łatwo łamiącego się od zawartych w nim pestek i ziaren, a na obiad pełnoziarnisty makaron z sosem z dojrzałych od słońca pysznych rodzimych pomidorów i świeżej bazylii. Bo pamiętajmy, że zawarty w nich gluten nie jest naszym wrogiem.

noavatar.png
Felicjana 2018-09-17

ciekawy przepis,pewnie sa pyszne

noavatar.png
Cezariusz 2018-09-17

Ann a na czym najlepiej smażyć ? dnia !

noavatar.png
Regina 2018-09-17

Aneczko kolejny bardzo mądry wpis.Życzę jeszcze raz 1 .Pozdrowienia dla i

noavatar.png
Mariola 2018-09-17

„Sernik” z musem i malinami ? przepis na „sernik” malinami i cukrem. Czy ja coś przeoczyłam?

noavatar.png
Gardomir 2018-09-17

Bardzo fajny artykuł godny uwagi i trzymajmy się zasad a wszystko będzie tak jak trzeba Pozdrawiam i miłego dnia !:)

noavatar.png
Franciszka 2018-09-17

Kasiu nie wiem jak to robisz, że zawsze jak szukam informacji na dany temat ona akurat pojawia się u słowa do rodziców nie przemawiają, nie wierza, że jedzenie po treningu jest tak ważne więc może twoje pomogą!Pozdrawiam

noavatar.png
zbroslaw 2018-09-17

Też się przyłączam do prośby.

noavatar.png
Adolf 2018-09-17

Zielona herbata! <3

noavatar.png
Fabian 2018-09-17

Pani rozdzielenie i dostosowanie do dni z i bez treningu.Tego potrzebowałam.Bardzo chciałabym znaleźć się w lecie wśród uczestników obozu ,mam nadzieję że uda mi się zrealizować swoje plany dietetyczne i sportowe.Podziwiam i pozdrawiam .Dajcie o siebie?

noavatar.png
Radomila 2018-09-17

Brawo jestem z dumna :).

noavatar.png
Krystyna 2018-09-18

Mąka orkiszowa jest super! samo mąka płaskurka i samopsza ważne żeby były z upraw ekologicznych. Gluten pszenny jest wysoce toksyczny to fakt,natomiast stare zboża niemodyfikowane genetycznie są w porządku nie ma sensu eliminować glutenu z diety chyba że pszenny bo nic tak nie obciąża organizmu jak pszenica

noavatar.png
waldek 2018-09-18

A ja uwielbiam jesień piękna pora roku. Mówi się, że jesień to deprymujący okres, a wystarczy pozytywne nastawienie Genialnie teraz wygląda ten blok

noavatar.png
Ingeborga 2018-09-18

Brawo jestem z dumna :).

noavatar.png
Ninogniew 2018-09-18

niestety nie… pytanie typu: czym zstąpić jajka w jajecznicy… lub czy zastąpić mąkę kokosową w cieście z kokosa…

noavatar.png
Kalasanty 2018-09-18

Super!!!!! w naszych myślach

noavatar.png
Patrycy 2018-09-18

Dzięki za pomysł, potem pochwale się moją robocizną 😉 mango jest extra <3 pozdrawiam :*

noavatar.png
Humbelina 2018-09-18

Gratulacje i zycze samych sukcesow. Pozdrawiam

noavatar.png
Juri 2018-09-18

Kiedyś pytałam o dietę wegetariańską, odpowiedź brzmiała, nie mam jej w planach, a tu proszę, a jednak. 🌺🌻🌹🤗‼️

noavatar.png
Borys 2018-09-18

świetny przepis

noavatar.png
Mścigniew 2018-09-18

Oczywiście, że nie. Dodatkowo działa wysuszająco na wątrobę. Wszystko z umiarem.Pozdrawiam

noavatar.png
Bohdana 2018-09-18

O matko! słownik morza a nie morza?

noavatar.png
Donata 2018-09-19

no tak, człowiek jest jedynym gatunkiem, który kradnie mleko innym gatunkom…

noavatar.png
Celina 2018-09-19

Genialna sałatka. Trochę bałam się tych połączeń smakowych,ale okazały się cudowne w smaku:-)

noavatar.png
Godzimir 2018-09-19

Bardzo żałuje, że nie mogłam być. A,D następnym razem już mam nadzieję, że będę. 😉Pozdrawiam :**

noavatar.png
Lucjan 2018-09-19

niesamowita motywacja i wsparcie ! <3

noavatar.png
Ludwina 2018-09-19

Są pyszne wyszły

noavatar.png
Kazimierz 2018-09-19

Kasiu, a mogłabyś coś napisać o godzinach/porach odpowiednich dla przyjmowKasia różnych suplementów/witamin? że to równie ważne. Ja obecnie mam całą listę suplementów po zrobieniu analizy włosa. Będę wdzięczna

noavatar.png
Hipacy 2018-09-19

Od dziecka sport jest zawsze ze mną. Trenowałam taniec i akrobatykę, obecnie biegam, pływam, jeżdżę na rowerze, ćwiczę, ale gdy pierwszy raz zrobiłam trening, przez 3 dni miałam „zakwasy” czasem i one są potrzebne, a mam je bardzo rzadko – trening naprawdę !!

noavatar.png
Bogdana 2018-09-19

Hej, jak to jest: mówiłaś i pisałaś ze nie robisz łączenia w posiłkach węgli i białek bo zaburza to trawienie itd a tutaj wszystkie propozycje białkowo-węglowodanowe ….. to jak to jest w końcu ?P.s. Ale artykuł bardzo dobry, dzięki ze mogę poszerzać swoją wiedzę dzięki ☺️Pozdrawiam.

noavatar.png
Kaja 2018-09-19

opakowKasia

noavatar.png
Robert 2018-09-19

Oj dziękuję ślicznie wpadłam na ten pomysł już po wpisie i przeszukałam bloga, ale dzięki za odzew. Wyglądają dobrze, jutro może uda mi się kupić mąkę to w weekend spróbuję zrobić. Wyglądają bardzo przyzwoicie i smakowicie. Ale na wigilię myślę raczej o pierogach wytrawnych. Także w tej wersji ciasto raczej nie będzie się nadawać. Ciekawa jestem jak smakuje ciasto z tej mąki ale bez przypraw korzennych. Jeszcze mam jedno pytanie: czy można by było zamrozić takie pierogi?

noavatar.png
Nażyr 2018-09-20

Zbyt niska podaży węglowodanów powoduje, że zamiast konwersji w ma miejsce konwersja w odwrotne (rT3), która jest typowym mechanizmem oszczędzKasia energii w stresowych chwilach.

noavatar.png
Nastazja 2018-09-20

Ciasto obłędne, turbo czekKasiudowePo prostu <3

noavatar.png
Krzysław 2018-09-20

Nie podoba sie mnie to jajko 🙁

noavatar.png
Miłobor 2018-09-20

Wzajemnie! dnia

noavatar.png
Rodomil 2018-09-20

Ja mam niedoczynność tarczycy i czasami zastanawiam się co mogę jeść..

noavatar.png
Konradyna 2018-09-20

Właśnie uciekam drugi raz na prośbę mojej 8-letniej córki. Wszystkie składniki wg przepisu. Jest rewelacyny. PYCHA!

noavatar.png
Alfons 2018-09-20

Super strona .

noavatar.png
Efrem 2018-09-20

Jeśli chodzi o aplikację w telefonie to źle mi się cwiczy. Za mały obraz co przy wadzie wzroku jest problemem.

noavatar.png
Ładysław 2018-09-20

Wrzątek „zabija” kwasy omega-3. Polecam namoczyć je na noc i rano dobrze pogryźć.Pozdrawiam

noavatar.png
wenancjusz 2018-09-20

Pani budzimy naszą koleżankę ze />Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie mogła wybrać się do centrum w.Jeżeli będzie to możliwe proszę o opublikowanie mojego komentarza na stronie.Dziękuję!

noavatar.png
Bolemir 2018-09-20

WspKasiale, ze otworzylas takie. Gratulacje !!!

noavatar.png
Magda 2018-09-21

Szkodzi,szkodzi.Sama używam past bez fluoru.Fluro dodają do trutek na szczury

noavatar.png
Longina 2018-09-21

Ja jestem na studiach medycznych. Uczę się – pracuje 7 dni w tygodniu ok. 1 /1 to znaczy niedziela już dawno zapomniałam

noavatar.png
Izolda 2018-09-21

Kasiu! jest supeeeer motywujący! razu chce się ćwiczyć 😉

noavatar.png
Fabrycy 2018-09-21

Zielona herbata! <3

noavatar.png
Sabina 2018-09-21

Super wskazówki. Dziękuję. Właśnie się martwiłam jak przeżyć świąteczne obżarstwo, ale widzę, że dzięki uda mi się zachować dobrą formę serdecznie i życzę pełnych miłości, radości, spokoju i w gronie najbliższych dla osób

noavatar.png
Seweryn 2018-09-21

Kasiu, to było najlepsze wydarzenie w moim życiu, na którym miałam okazję być! zaszczyt dla mnie, zobaczyć przybić z „piątkę”, słuchać i wiele jeszcze można wymieniać. Dałaś mi ogromną motywację do zmiany mojego dotychczasowego trybu życia. Wiele bym dała, aby móc porozmawiać z „sam na sam”. Dziękuję za wspKasiałą sobotę. Nie mogę się doczekać kolejnego treningu z wspKasiałą, piękną kobietą. Uwielbiam drobna osoba, a tak wielkie i piękne wnętrze!Kasiu !! <3

noavatar.png
Domasław 2018-09-21

Tak, to bardzo ważne by nie przesadzać ze słońcem. Po wakacjach sprawdzmy czy nie pojawiły się na skórze nowe „pieprzyki”. Obejrzyjmy też naszych najbliższych!!!

noavatar.png
Leon 2018-09-22

Skoro treningi są dla wszystkich to dlaczego apka nie jest damowa?

noavatar.png
Horacjusz 2018-09-22

Czy można używac domowego ekstraktu waniliowego (na wódce) w ciąży? wypieków?)

noavatar.png
Lechosława 2018-09-22

Mieszkam w małym mieście prawie na końcu… i nie mam problemu, żeby kupić mąkę kasztanową. W prawie każdym zwykłym supermarkecie są dziś specjalne półki dla osób z różnymi wymagKasiami dietetycznymi (jako bezglutenowiec jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa), a poza tym…jest się komuś nie podoba, to niech nie troluje, bez sensu niech nie komentuje i niech nie czyta tego bloga. Proste. Ja czytam i korzystam. Dzięki

noavatar.png
Ciesława 2018-09-22

Kasiu super post ale nie zgodzę się co do soli i cholesterolu sól np himalajska jest nam niezbędna do prawidłowego nawodnienia organizmu przykładowo jak pijemy samą wodę to ona nie spełni swojej funkcji w organizmie ponieważ ona tylko przez nas przelatuje a nam chodzi żeby tą wodę zatrzymać a do tego potrzebna jest sól himalajska:)) a co do tłuszczów nasyconych to nie są one przyczyną miażdżycy,są badKasia wykazujące że w blaszcze miażdżycowej nie ma ani śladu tłuszczów nasyconych. Pozdrawiam słońca życzę i polecam ci książkę ukryte terapie cz2 tam jest o cholesterolu wytłumaczone i poparte wszystko badKasiami;**

noavatar.png
Augusta 2018-09-22

Kasiu a czy osoby ktore nie uprawiaja wog ole sportu moga pic taki napoj czy raczej tylko dla sportowcow ?

noavatar.png
Budzigniew 2018-09-22

Czy kaszę jaglaną można zastąpić innym produktem? jak tak to jakim? ja raczej nie lubię tego produktu.

noavatar.png
Myślimir 2018-09-22

Kasiu, niegdyś wspomnialas, że osobny post poswiecisz octowi jablkowemu. Wiadomo coś w tej kwestii?

noavatar.png
Gienek 2018-09-22

Kasiu, czy dla kobiet karmiących piersią taki pudding będzie odpowiedni ? na marginesie, wiem, że każde dziecko inaczej reaguje, ale może poleciłabyś kilka przepisów dla mam karmiących bo juz nie mam pomysłów czym urozmaicać sobie dietę. Pozdrawiam ! ☺️

noavatar.png
Jasiek 2018-09-23

Kasiu ile jajek dziennie mozna zjesc?Pozdrawiam

noavatar.png
Ciechosława 2018-09-23

Mam taką samą historie szczęście w koncu przekonałam swojego męża i od jakiegoś czasu stosujemy ten sposób zywienia. Ja jestem zachwycona. Mąż nie narzeka na początek wprowadzić kilka dań, które według polubi. na 1 % mieso musi być na sniadanie proponuję jaglanke na mleku migdalowym. Jest pycha i w 1 % zaakceptowana przez męża. Próbuj też przemycac owoce/warzywa w koktajlach Dzis bedzie test przekaski na kulki mocy z kaszy jaglanejCzekam co usłyszę po pracy

noavatar.png
Gostmił 2018-09-23

A jakiej wielkości tortownicę użyć?